♥Whitney Port

* Whitney Port

14. srpna 2010 v 23:54 | *Whitney
Whitney Port
Whitney Eve Port se narodila 4. Března 1985 v Los Angeles, Kalifornii. Whit je americká televizní osobnost, modelka a příležitostně herečka. Nejvíc se proslavila díky své roli v MTV show The Hills, a později jako hvězda své vlastní show, The City. Je to bývalá módní návrhářka pro Teen Vogue, teď pracuje pro Diane von Fürstenberg.

Whitney celý život vyrůstala v LA. Je to dcera Jeffera a Vicki Lynn Portotových. Je třetí nejmladší ze tří sester a jednoho bratra. Její otec Jeff je majitelem módního podniku s názvem Swarm.

Whitney chodila do Warner Avenue Elementary School. Poté přestoupila do Crossroads School pro vědu a umění na střední školu. V roce 2oo7 Whit vystudovala University of Southern California (USC), v oboru pohlavní studie, kde se také seznámila s Christinou Schuller, bývala v Laguna Beach, s Lauren Conrad a s kamarádem Tommym Jonesem |||.

Před začátkem ve Teen Vogue, byla Whitney 2 roky vizážistkou u Wear Daily magazin. Také byla 3 roky internována u W magazínu. V letech 2oo5-2oo7 byla Port vizážistkou pro Conrad. Poslední epizodě období dotazování se ukázala Port v sídle Vogue v New Yorku na pozici "Fashion přispěvatele" na Teen Vogue. Epizoda se zdramatizovala, když Whitney přišla konkurence, mladá žena, Emily Weiss, která se objevila před 2 roky jako stážistka na návštěve z New Yorku. Až ve třetí premiéře sezóny bylo odhaleno, že Whitne získala zaměstnání a dostala práci u Teen Vogue v Los Angeles.

Whitney opustila Teen Vogue v roce 2oo7 pro People's Revolution, firma PR ji těžce zapojila do světa módy. Ve vlastnictví Kelly Cutrone, People's Revolution má pobočku v LA, NY a v Paříži. Kelly byla viděna v třetí sérii ve 24 díle The Hills, kde asistovala Whitney v LA na Fashion Weekm a na konci epizody ji byla nabídnuta, a přijata, práce po boku Whitne v People's Revolution. V roce 2oo8 byl s Whitney udělán rozhovor s módní značkou Diane von Fustenberg za její usilí pro People's Revolution. Byla ji nabídnuta práce, a stěhování do New Yorku. Její nová práce u Diane von Fustenberg byla značně spojovaná s její novou reality show, The City. 13.Dubna 2oo9 bylo oznámeno, že má Whit skončit u Diane von Fustenberg a vrátit se k People's Revolution.

V šesté epizodě první série The Hills, měla Whitney první zkušenost na dráhu modelky. Kráčela v DKNY Jeans show na Los Angeles Fashion Week.

Port opět hraje v roli modelky v 11 epizodě, když se objeví v díle Good Morning America s André Leon Talley editorem časopisu Vogue. Když modelovala šaty Hilary Swank z roku 2oo5 Academy Award, Whitney zakopla při živé části vysílání, ale zklidnila její skluz. Lisa Love, Teen vogue editorka a nadřízení Whitney pochválili její manipulaci incidentu. Ona taky vystupovala na obálkách časopisů, jako je Teen Vogue, Rolling Stone, Seventeen a Cosmopolitan.

V Březnu 2oo8, Port debutovala její řadu koktejl a partywear s názvem Whitney Evu. Oděvní linie byla na New York Fashion Week v Září 2oo9, na Jaře/v Létě 2o1o.

Na konci jedné sezóny The Hills, Teen Vogue nabídl Conrad možnost strávit rok léta 2oo6 v Paříž, Francie. Když Conrad rozhodl vzít tu práci, Whit šla s jejím místen do Francie. Ve druhé sérii The Hills se Whitney objevovala nějak častěji mimo její pracovní místo. V páte epizodě Conrad navštívil rodiče Whit. V další epizodě Conrad a Patridge navštívili Whitney softball hru.

Epizoda osm dvě sezony doporučená mladší sestra Whitney, Jade jako modelka v módním Teen Vogue focení. Ve třetí sezóně The Hills, Port rance s novám mužem, a rozdělila se s Conradem "sex nahrávání" utrpení. Brzy slezla z obou nohou, odešla z Teen Vogue a People's Revolution, ikdyž Whitney kamery pořád následovali, brzy se zase spojila s Conradem, nabídl ji stejnou pozici a brzy společně pracovali.

Ve 4té sezóně si našla Whirney novou lásku, Jaye Lyona, byla konfrontovaná nabídkou, přestěhovat se do New Yorku, a věnovat se kariéře vysoké módní návrhářky u Dione von Fusternebrg. Tři roky byla po boku Lauren. Whitney byla připravena opustit podnik a s novou láskou být v New Yorku. Po měsících bylo potvrzeno, že Port obdrží svůj vlastní vedlejší produkt s názvem The City.

Od poloviny roku 2oo9 Whitney již ukazuje show na Global Radio's Hit Music Network and Bauer Radio.

Centrem Whitney v The City je, když se stěhuje do NY k práci jako módní návrhářka pro Diane von Furstenberg spolu s prominentkou NY, Olivii Palermo, která byla požádaná jako členka obsazení ještě s pěti dalšími kamarády. Série debutovala 29.Prosince 2oo8 na MTV a první finále se zóny vyšlo 16.Března 2oo9. Whitney milostný život hrál v seriálu hlavní roli. Když se skončil její vztah s Jayem Lyonem a přátelství s Erin Lucas bylo ztraceno, osud série byl nejistý. Později, MTV obnovila sérii The City na dalších 10 epizod první sezóny, který měl premiéru 29.Září 2oo9. Druhá polovina sezóny je zameření stát se designerem pro první linii Whitney Evu. Její stará kamarádka ze školy, Roxy Olin vystupovala také.

1.Prosince 2oo9 bylo Whitney potvrzeno, že The City bylo plně obnoveno pro druhou sezónu se zaměřením na její módní linii, Whitne Evo. Whitney řekla pro TVGuide.com "Je tam zaznamenán každý proces od zahájení designů až na módní show v Briant Park [a] každý se vrátí na tuto akci".

Port učinila cameo vzhledy v epizodách televizních seriálů Entourage a Family Guy.

V listopadu roku 2oo9 Whitney trvala během rozhovoru na názoru, že byla v konkurzu na hlavní roli ve filmu, později ten den, což vyvolalo spekulace, že má v plánu zahájit hereckou kariéru, když reagovala na tyto zvěsti na stránce Twitter řekla, že byla zaujatá do jednání a měla vyzkoušet několik filmových rolí, ale držela se za správné role. Blízký přítel Whitney a bývalý co-star Lauren Conrad v Únorovém rozhovoru 2o1o uvedl, že si myslí, že má Whitne velký talent, ale byla opravdu zaujatá jen jako její hobby, ale bylo nabídnuto několik předních filmových rolí, a byla pro jeden film, který vyjde v létě 2o1o.

Od roku 2oo7 rodiče a bratr Ryan a sestry Ashley, Paige a Jade žijí také v Los Angeles, Kalifornie.

Whitney, její přístup k reflektoru není takový, jako jiných co-star, vysvětluje, že se ve třetí sérii The Hills nemůže stýkat s Laurenem Conradem a Audrina Patridge "Raději bych, aby některé věci zústaly soukromé" Nakonec byla z MTV show The Hills vyčleněné a začala se svojí vlastní The City.

Na The City, Whitney randí s australským zpěvákem, Jayem Lyonem, který byl pžedtím s andílkem z Victoria Secret, Mirandou Kerr! Na finále sezóny se vztah mezi Whit a Jayem skončí. Nicméně, Whitney na jendnom koncertě řekla, že Jaye stále miluje.

Přesto že se Whitney přestěhovala do New Yorku, aby mohla dělat pro Diane von Fostenberg, bylo zjištěno, že po skončení The City se vrátila k bývalé zaměstnavatelky, Kelly Cutrone pro People's Revolution.
 
 

Reklama