•Personal Photos / TwitPic

Enter My Whitney Eve Model Contest!!

25. srpna 2010 v 11:53 | *Whitney
Enter My Whitney Eve Model Contest

Ahoj všichni,
Mám několik zajímavých novinek! Spojila jsem se s Celebuzz na nabídnutí šance podílet se jako model/ka na castingu pro mou Whitney Eve Spring 2o11 na New York Fashion Week! Tato prezentace je obrovskou podporou pro mou kolekci a já hledám dokonalý vzhled na reprezentování do zbírky. Na castingu bude 20 modelů a předvádění 40ti různých Whitney Eve věcí, a tři z vás potom budou mít šanci na obsazení! Dala jsem mé srdce i duši do této zbírky. Je to moje dítě!

Zamiřte tedy na Celebuzz - stránku soutěže! Trvají až do 30. Srpna do 23:59 (evropský čas) PST. HODNĚ ŠTĚSTÍ všem!

Xoxo,
Whit

P.S. Cenou této soutěže je konkurz, ale nezaručuji místo v prezentaci. Casting se bude konat v New Yorku dne 4.-5.Září a budete muset mít svůj vlastní dopravní prostředek!

Best Of Missouri Photo Album :)

25. srpna 2010 v 11:41 | *Whitney
Best Of Missouri Photo Album :)
Whitney na blog přidala 26 fotografií z její rodinné dovolené v Missouri! Whit psala, že toto jsou její vůbec nejoblíbenější fotky! :D Jsou super .. podívejte se :)

Ahoj moji milí,
Moje rodina a já jsme měli nezapomenutelnou dovolenou v Missouri a já se už teď těším na příští léto! Jen jsem chtěla udělat poslední článek z Missouri se všemi z mých oblíbených fotografií, jako cestu rekapitulace celé naší cesty :) Užijte si je!

Xoxo,
Whit

Something You Didn't Know About Me...

24. srpna 2010 v 12:22 | *Whitney
Something You Did not Know About Me...
Whitney na blog napsala, že je ještě něco, co o ní nevím .. ona nám to teď ale prozradila! :) Tak milé!!

Kdysi jsem byla ve "Wood Shop" (dřevěném obchodě - obchod se dřevem)! Tohle byl můj první a poslední kus! Myslím, že jsem skutečně udělala dost dobrou práci haha! Byla jsem na návštěvě u mých prarodičů, a viděla jsem to viset na stěně - Začínám si myslet, že kdyby mi nevyšla celá věc s módou, můžu pracovat se dřevem ;)

Slight Gas Mis-Hap with the Fam. Oops...

24. srpna 2010 v 12:16 | *Whitney
Slight Gas Mis-Hap with the Fam. Oops...
Whitney zase přidala nový blog + fotky .. Whit byla s rodinou venku, a opravovali auto .. :D pěkné fotky! :D

Tak včera jsem byla s rodinou venku. Jeli jsme po celém LA. Někde jsme se zastavili, a můj táta říkal, že auto dělá divné zvuky a divně se řídí. Byli jsme moc aktivní, a mluvili jsme o tom, co by to hohlo být. Nechali jsme naše záležitosti a šli jsme na další místa. Najednou jsme si uvědomili, že problém byl, že nám došel GAS [název nafty v americe]! Byli jsme tam v tomto obrovském SUV na Beverly Glen! Naštěstí jsme byli schopni zastavit a zavolat Ashley. Byla to naše Spasitelka a sebrala nám nějakou naftu na čerpací stanici! Kdo by si pomyslel, že tyto malé nádoby na naftu jsou tak matoucí! Haha

Xoxo,
Whit

Welcome to My Los Angeles Office ;)

21. srpna 2010 v 11:50 | *Whitney
Welcome to My Los Angeles Office ;)
Whitney aktualizoval blog :D (jak jinak) ... přidala nějaké fotky z její kanceláře v jejím domě v Los Angeles. Fotky jsou super! :DDDD

Ahoj přátelé,
Ják víte, většinu léta jsem strávila doma se svou rodinou v LA, ale jen proto, že je léto neznamená, že se nebude pracovat. Moje zařízení dočasné kanceláže v mém domě, a tady jsou nějaké věci, které mě při mojí práci doma rozptylují!

*Moje Blackberry
*Mikrotužky
*Whitney Orbit žvýkačky
*Můj laptop (notebook)
*Comfy deka
*kousek mého bílého dortu
*Můj iPad

Takže tady to máte lidi, to jsou položky, které tvoří mou dočasnou kancelář

Xoxo,
Whit

My Perfect Family Vacay Comes to an End

21. srpna 2010 v 11:43 | *Whitney
My Perfect Family Vacay Comes to an End
Ahoj všichni! :) Takže, prvně se chci omluvit, že jsem tady včera vůbec nebyla, ale byla jsem celý den venku, když bylo tak pěkně :) No jinak Whitney zase aktualizovala blog .. Práve se sestrama seděla v letadle, když fotila fotky .. celkem jich je 4 :) + blog :D zase :))

Ahoj všichni,
Právě jsem si uvědomila, že mám ještě tyto fotky mě a mých sester, při cestě domů z dovolené v Missouri. Opálené a políbené sluncem - moje oblíbené! Jadey se vrací v noci do školy do Wisconsinu. Už teď se mi po ní stýzká. Myslím, že ji budu muset jet brzo navštívit. Už žádné cestování na několik týdnů! Potřebuju pauzu od letadel.

Xoxo,
Whit

Ready to Channel My Sexy Side!!

19. srpna 2010 v 21:23 | *Whitney
Ready to Channel My Sexy Side!!
Aww .. :D Whit zase aktualizovala její blog .. zase přidala fotografie! A snad poprvé jenom její!! :D Jsou krásné .. no ona má vždycky super styl .. ale teď popravdě .. boty jsou úžasný! ale možná tak k džínům :D a né k těm šatem no :) jinak úžasné! Přidala jsem 5 fotografií! :D + blog :D jak jinak že :D

Mám několik velmi zajímavých novinek! Dnes budu fotit pro Maxim!! To je pro mě docela velký problém, protože jsem nikdy nedělala nic tak velkého. Udělala jsem můj spravedlivý podíl na focení v celé mé kariéře, ale žádná z nich nebyla na úrovni, jako je Maxim, uznávaný Maxim!

Vždycky jsem byla klasifikovaná jako typ "roztomilá dívka", ale teď budu fotit uplně něco jiného než jsem, takže aspoň na mě lidi budou mít i jiný pohled. Jsem určitě nervózní, ale vím, že to bude neuvěřitelné  a velmi mi to pomůže ve zkušenostech. Ty tisíce kliků a dřepů se nakonec vyplatily! Maxim, už jdu!

P.S. Co si všichni myslíte o praxi fotografky Paigey a mě? HOT, že jo?! :D

An Evening of Shoes & Delicious Eats :)

19. srpna 2010 v 13:05 | *Whitney
An evening of shoes a delicious eats
Whitney, Paige, Jade a Ben byli na jedné akci pro Ruthie David Shoes v Kitsonu na Melrose. Whitney zase aktualizovala blog, a přidala nějaké fotky ... hmm ty boty!! ♥ :D

Ahoj moji dazí,
Včera večer Paige, Jade, Ben a já jsme navštívili akci pro Ruthie David show v Kitsonu na Melrose. Já jsem si vlastně splnila setkání s Ruthie, byla to pro mě obrovská čest - její boty jsou neuvěřitelné, prostě tak jedinečné! Její styl je opravdu ostrý a funky, a nenajdete jediný pár bot, bez voskového podpatku.

Po události jsme se setkali s přítelem Paigey, Laurenem v "Dominick" na večeři. Dominick byl vždy můj oblíbený podnik v LA - jejich grylovaný artyčok je nauvěřitelný! Užasné boty v kombinaci s lahodnou večeří ... Co vím si může dívka přát?!

Xoxo,
Whit

P.S. Měla jsem na sobě "Life dress" z Planet Blue a nic jiného, než Ruthie Davis boty :)

These Pictures Kill Me!!!

18. srpna 2010 v 17:26 | *Whitney
These Pictures Kill Me!!!
Whitney a její starší sestra, Paigey, byly na Big Mable v Missouri. Whit konečně přidala nějaké fotky. Taky píše , že až uvidíme videa, že se budeme smát taky .. videa jsem zatím ale neviděla .. musím se podívat :D

Tyto fotky mě a Paigey na Big Mable jsou nejzábavnější věcí vubec! Nemohla jsem se vynadívat na ně při domácí rovinné jízdě. Naše výrazi v obličejí jsou bláznivé! hahaha. Dřív jsem brala mé výraci v obličeji jako legraci ještě na The Hills a The City, ale mám pocit, že tyto zasluhují dort! Někdy mám pocit, že Paigey má ještě horší, než já! haha. Je to stejné, jako výrazy těla!

Měla jsem opravdu tolik zábavy na jízdě po Big Mable, ale asi po 20 minutách jsem se rozhodla, že mám dost. Paige zůstala na celou hodinu a jela jako mistr! Evan se k ní nakonec přidal, a vy zemřete smíchy, až uvidíte tyto dvě video, které jsou až do konce! To je ŠÍLENÉ!!

Xoxo,
Whit

Swimming in Ha Ha Tonka

18. srpna 2010 v 13:01 | *Whitney
Swimming in Ha Ha Tonka
:DD Ha Ha Tonka .. :D no .. přidala jsem 12 fotek Whitney a její rodiny .. Všichni navštívili státní park Ha Ha Tonka (:D) .. je tam pár fotek krajiny .. pár fotek Whit a ostatních :D + blog :D

Ahoj drazí,
Jsem zpátky z dovolené, ale při pohledu na tyto fotky mě to mine. Vzali jsme si poměrně dlouhou jízdu lodí, aby jsme mohli do Ha Ha Tonky .. státního Parku. Všichni jsme si zabalili běžecké boty, protože jsme slyšeli, že je tam až moc velký výlet, ale v době kdy jsme dozatili, tak jsme se rozhodli, že tam neee, protože bylo (110○F) 43○C vedro! Pamatujete si, když jsem byla nedávno v LA a bylo 32○C? Jo, to není dobré! Vynechali jsme túru, a místo toho jsme plavali! Bylo to krásná jízda lodí Nemůžu čekat, až se zase vrátím!

Xoxo,
Whit

Visit to the Other Side of the Lake

18. srpna 2010 v 12:46 | *Whitney
visittotheothersideofthelake
:) Přidala jsem 9 nových fotografií z blogu Whintey .. je tam zase s rodinou a jsou v nějakém obchodě s bonbonama, a pak ještě v The Man Heather :D

Ahoj všichni!
Celé roky jsme byli v Missouri vždy "stáhnuti" jen na druhé straně jezera. Myslím, že to bylo proto, že jsme žili tak daleko od první, a zdaleka myslím jako 10-15 minut! Takže v malém městě, což znamenalo, na druhé straně města. Nyní žijeme velmi blízko, takže je docela sranda, když pořád říkáme "na druhé straně jezera". To je třeba jeden z našich, když přijdeme na Ozaks. Věci přicházejí a odcházejí v průběhu let, ale vždy jsme tady pro zábavu a nákupy. Nemluvě o tom, že mají nejlepší slanou vodu, karamelky a nejrůznější druhy koláčů! Jsou tam také velmi zábavné obchody s tričky, arkády, lodě, obchody na staré fotografie (můžete si obléct nějaké staré šaty a vyfotit se v nich - ach bože, to mi připomíná, před několika lety jsme se takhle fotili, Aaaah musím to sem přidat, všichni budete umírat!!! :D). Ohhhh a tento obchod se nazývá The Man Leather. Oni vyrábí kožené Harley Davidson zařízení a Minnetonka boty. Samozřejmě všechno skladem, na mém zařízení Harley, Sraandaaaa. Koupila jsem si pár velkých kožených tašek, a jednu Minnetonka mokasíny, jsem opravdu ráda!

Xoxo,
Whit

Best Ice Cream on the Planet!

17. srpna 2010 v 12:25 | *Whitney
Best Ice Cream on the Planet!
hm .. když vidím všechny ty druhy zmrzlin ... škoda, že ty točené nejím .. protože jinak bych si dala :) Jinak .. 5 fotek + blog .. přečíst podívat se :D hlavně teda ty druhy zmrzlin .. v Halifaxu je to podobé .. jenom ji je asi o 15 miň ... ale ještě takové obyčejné druhy no ... :D

Takže Randy's je do velké míry nejlepší zmrzlina vůbec. Mám na mysli .. podívejte se na seznam mix-modulů. Mají skoro všechny, na které si vzpomenete. Co by jste si dali teď?

Xoxo,
Whit

Trying New Places

17. srpna 2010 v 12:17 | *Whitney
Trying New Places
Whitney přidala nové osobní fotky z jedné restaurace u jezera .. taky přidala blog :D takže můžete si přečíst a taky zkontrolujte fotky! :D Přidala jsem jich 11 :D ale ne na všech je Whit .. myslím, že ta spíše fotila :D

Ahoj lovies,
Rozhodli jsme se, že vyzkoušíme novou restauraci u jezera, a ukázalo se, že je jednou z naši oblíbených! Nazývá se The Duck a má největší místnosti vůbec! Myslíte si, že jste na filmové place. Můžete jít po tomto skvělém dřevě a najednou jste u jezera! Zapadlo Slunce, takže byla perfektní doba. Mám trochu sentimentální život a chtělo se mi trochu plakat, ale kromě toho .. večer byl nádherný haha.

Podívejte se na fotky mě a rodiny. Omluvte legrační obličeje, Paige se mě snažila povzbudit, a rozhodně to fungovalo!

Xoxo,
Whit

 
 

Reklama