•Candid Photos

Leaving Coffee Bean - August 23

25. srpna 2010 v 12:10 | *Whitney
August 23
Whitney byla spatřena v Pondělí (23.Srpna) jak opouští známe Coffee Bean and Tea Leaf in LA! Whintey vypadala úžasně! Mělá krásné tenisky a moc pěkný prstýnek! :) Přidala jsem 10 HQ fotografií, určitě se podívejte :) ♥
Whitney přidala i blog ... ale fotky k blogu nepatří .. :DDD .. no chápete ne? :D Prostě Whitney přidala asi 4 fotky na blog a napsala tam článek .. ale fotky nejsou z blogu! :)

blog:

Téměř každý svůj den začínám s kávou z Coffee Bean, když jsem v LA (jak mlžete vidět na těchto fotkách). Včera jsem měla velmi rušný pracovní den! Paigey a já jsme vyrazily do města nakoupit nějkakou látku a pak jsme měli schůzku o mém blogu v BUZZMEDIA (mám mnoho skvělých věcí, které pro vás planuju). Potom jsme se zastavili v Sweet E's v mini pekařském obchodě pro nějaké jednání o novém zábavném projektu, kde budu dál spolupracovat. Počkejte a uvidíte, co to je!!

Out in LA - August 19

21. srpna 2010 v 12:28 | *Whitney
August 19
Whitney byla spatřena ve Čtvrtek (19.Srpna) venku v LA. Whitney vypadala moc pěkně, ikdyž ty obří brýle bych rači nechala doma a vzala si jiné :D .. a neuvěřitelně moc se mi líbí ty její oranžový boty! :D přidala jsem 12 HQ fotohrafií, určitě se podívejte :)

Leaving the Ruthie Davis Shoe Launch Event - August 17

21. srpna 2010 v 12:27 | *Whitney
August 17
Konečně candid fotky!
Whitney byla spatřena v Úterý (17.8) jak opouští Ruthie Davis shoes párty s jejím přítelem Benem. Whitney vypadala úžasně .. no jo, to jsou ty úžasné boty!! :D Haha .. přidala jsem 37 HQ fotografií .. určitě se podívejte! :D

Party Cove Week 2

17. srpna 2010 v 11:58 | *Whitney
Party Cove Week 2
Ahoj všichni!
Tady jsou nějaké obrázky z jedné párty na které se včera objevila Whitney. Přidala jsem 11 fotografií .. prý je jich ještě víc .. trohle bylo druhé kolo .. ale já jsem přidala jenom tyhle .. jinak tady je Whitney's blog :)

Ahoj všichni,
Zde jsou nějaké fotky z party cove (párty v zátoce). Tentokrát jsme po zátoce kroužili několikrát, takže jsme mohli vidět všechno to šílenství! Lítaly korálky, dívky byly nahoře bez a kolem plavalo a tancovala šílené množství lidí! Byla to opravdová párty v zátoce haha!

Xoxo,
Whit

 
 

Reklama