Still So Excited About This :)

16. srpna 2010 v 22:26 | *Whitney |  ♥Whitney Eve
:) Nejnovější blog Whitney :) (16.Srpna)

imagebam.com imagebam.com

Ahoj lovies,
Jak jsem se zmínila minulý týden, když byla Jessica Alba na obálce Cosmopolitanu pro tento měsíc, a na sobě měla Whitney Eve šortky! To bylo docela závažně pro mou linku, protože nikdy předtím se nic neobjevilo na titulní stránce. Vzhledem k tomu jsem chtěla udělat další článek :) Bylo to neskutečné, ale skutečně jsem viděla kryt ve skutečném životě! :D

Děkuji Vám za všechny vaše komentáře na můj blog a Twitter. Vaší podporu a povzbuzení vždy cítím tak milující! S vámi všemi jsem souhlasila, a myslela, že to bude docela legrační, když jsem v poslední době měla co dočinění na obálce časopisu, a to bylo, když jsem bojovala s Olivii o to, kdo bude hledat oblečení pro Jessicu na obálku ELLE! Tady jsou dvě moje fotky s časopisem .. takže se podívejte!!!!! Woohoooo .. Whitney Eve!

Xoxo,
Whit
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 kosmetika-nika.blog.cz kosmetika-nika.blog.cz | Web | 16. srpna 2010 v 22:44 | Reagovat

Na tych fotkach sity

2 a a | 17. srpna 2010 v 1:13 | Reagovat

Ahoj
..neboj se, neváhej a klikni na níže uvedený odkaz a čti!!!! /vpravo nahoře v roletce se dá nastavit čeština/
Je to velice zajímavé čtení. Pokud se rozhodneš stačí jen dole kliknout na modré tlačítko pro registraci a pak jen čekat, jak ti přibývá počet po tobě registrovaných a částka v USD.
Pro větší úspěšnost je potřeba dovést si vlastní spolupracovníky, kteří ti navyšují penízky.
Já začala dnes cca v 10:00, moji skupinu už tvoří 1 800  lidí a potencionální výnos mi činí skoro 270 USD. A to jsem se jen zaregistrovala ..dobrý ne???

..a neboj se..nechala jsem prověřit odborníkem v oboru IT dá se tomu věřit, firma na průzkum trhu hledá uživatele internetu po celém světe na testovaní webstránek, na získání jejich názoru..začít se má v září..

http://www.websitetester.biz/index.php?lang=en&ref=24b6ea8d722400193b429699b061d2a1

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.